• Rozpocząłem grę. Jak zasiać pole?

  Kliknij w POLE a następnie w otwartym oknie w ZAKUP. Wybierz co chcesz zasiać a następnie wpisz ile chcesz zainwestować w dany plon. Masz do wydania 20.000 Talarów. Plony zostaną Ci przydzielone następnego dnia. Pamiętaj. To ile dostaniesz zależy od wyceny awatarów funduszy, które odzwierciedlone są właśnie w postaci konkretnych upraw.
 • Czemu nie mogę odebrać przygotowanego dania do magazynu?

  Proszę zwrócić uwagę czy magazyn nie jest pełny, czy nie jest w trakcie rozbudowy lub czy nie uległ uszkodzeniu.
 • Czemu nie mogę wybudować budynku?

  Do rozbudowy każdego budynku, zagrody jest potrzebna odpowiednia ilość materiałów i srebrnych talarów. Jeśli nie masz ich wymaganej liczby obiekt nie może być wybudowany. Opis każdego budynku zawiera min. potrzebny zasób do wybudowania na danym poziomie. Zdobycie potrzebnych materiałów i talarów jest możliwe przez wykonywanie zleceń z tablicy.
 • Pominąłem samouczek ale chce do niego wrócić jak mam to zrobić?

  Jeśli pominąłeś samouczek podczas pierwszych kroków z grą Farmer Funduszy, nie możesz do niego powrócić. Jest to związane ze specjalnym mechanizmem gry.
 • Nie grałem kilka dni co się stało z moimi budynkami?

  W przypadku braku logowania do gry podczas kolejnego zalogowania może dojść do tzw. kataklizmu. W zależności od długości czasu braku logowania mogą nastąpić maksymalnie 3 zdarzenia. Aby odbudować budynki należy skorzystać z odpowiedniej funkcji: odbudowa standardowa, która zajmuje określony czas lub odbudowa ekspresowa, do której potrzebna jest odpowiednia ilość materiałów budowlanych. Szczegóły dotyczące odbudowy opisane są przy danym budynku
 • Czemu w quizie zabrało mi 1 ZT?

  Złote Talary są przyznawane za dobrą odpowiedź na pytanie w codziennym quizie (3 AZT). Jeśli odpowiesz błędnie na pytanie zostanie Ci odjęty 1 ZT. Możesz zyskać maksymalnie 15 ZT dziennie za poprawnie rozwiązany quiz lub możesz utracić maksymalnie 5 ZT za wszystkie błędne odpowiedzi na pytania.
 • Dlaczego nie mogę się zalogować?

  Do zalogowania do gry wymagane jest połączenie internetowe. Sprawdź czy masz włączone dane komórkowe lub jesteś połączony z siecią wi-fi. Może wpisujesz błędne hasło lub e-mail? Jeśli nie pamiętasz hasła skorzystaj z funkcji przypomnienia hasła.
 • Dlaczego jak chcę się zalogować to pokazuje mi się ekran "plony rosną"?

  Każde plony potrzebują czasu na wzrost 😊. Chwilę po północy następuje pobranie nowych wycen awatarów funduszy więc system potrzebuje czasu na aktualizację. Wyłącz grę i spróbuj zalogować się ponownie.
 • Co to są trofea?

  Trofea to oznaka aktywności gracza. Jeśli spełnisz wymagania postawione Ci do zdobycia trofeum, automatycznie pole z pajęczyną zmieni się w oznakę zdobycia Trofeum. Trofea pełnią funkcję prestiżową ale za ich zdobycie nie dostaje się dodatkowych nagród czy np. ZT.
 • Jak zmienić/dodać numer telefonu?

  Jeśli chcesz dodać lub zmienić nr telefonu, kliknij w Menu gry na głównym ekranie, wybierz Moje konto, kliknij w ikonę ołówka przy opcji „numer telefonu i zgody”, zaznacz opcję „wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych” i wpisz swój numer telefonu, zatwierdzając przyciskiem Zmień.
 • Jak wyrazić zgody na kontakt marketingowy?

  Jeśli chcesz zmienić swoje zgody marketingowe kliknij w Menu gry na głównym ekranie, wybierz Moje konto, kliknij w ikonę ołówka przy opcji „numer telefonu i zgody”, zaznacz odpowiednią opcję zatwierdzając przyciskiem Zmień.
 • Czemu dwa dania nie robią się w tym samym czasie?

  Wyrób dania jest kolejkowany tzn., że pierwsze musi zostać wykonane aby mogło rozpocząć się przygotowanie kolejnego
 • Mam pomysł na pytanie do quizu. Gdzie mogę to zgłosić?

  Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie www.farmerfunduszy.pl. Weźmiemy pod uwagę Twój pomysł. Jeśli będzie spełniał wymagania wykorzystamy je do quizu.
 • Co mogę zrobić żeby mi się nie pojawiały reklamy?

  Reklamy są stałym elementem gry. Informują m.in. o ofercie TFI AGRO. Staramy się aby nie było ich zbyt dużo i aby gra sprawiała Ci przyjemność. Możesz być pewien, że nie będziemy reklamować proszków ani tabletek od bólu głowy 🙂
 • Czy zwierzęta mi zdechną jak nie będę ich karmił?

  Nie, zwierzęta nie umierają, natomiast jeśli nie są karmione to nie produkują dla Ciebie surowców do wykonania dań i tym samym nie wykonasz zadania z tablicy.
 • Co się stanie jak zamówię nagrodę i usunę swój numer telefonu?

  W tym wypadku nie będziemy mogli wysłać Ci smsa z kodami do odbioru bonu zatem nie będziesz mógł odebrać swojej nagrody
 • Jak zmienić nazwę gracza?

  Jeśli chcesz zmienić swoją nazwę gracza, wejdź w Menu gry na głównym ekranie, następnie w moje konto, kliknij ikonę ołówka i wybierz nową nazwę dla siebie, potwierdzając przyciskiem Zmień. Pamiętaj- możesz zmienić tylko nazwę gracza a nie swój awatar.
 • Czy gra będzie dostępna w sklepie Huawei?

  Gra Farmer Funduszy jest to gra mobilna dostępna na telefony lub tablety z systemami iOS i Android. Możesz ją ściągnąć ze sklepu Google Play lub Appstore. Obecnie nie ma możliwości ściągnięcia gry z dedykowanego sklepu Huawei AppGallery. Natomast jeśli korzystasz z systemu Android na telefonie Huawei i możesz ściągać inne aplikacje ze sklepu Google Play, również gra Farmer Funduszy będzie dla Ciebie dostępna.
 • Dlaczego dostałem mniej fasoli niż wczoraj?

  Ilość otrzymywanych plonów jest ściśle powiązana z wyceną awatarów funduszy. Jeśli wycena danego subfunduszu wzrośnie-dostaniesz więcej plonów. Jeśli wycena spadnie dostaniesz odpowiednio mniej. Jeśli wycena nie zmieni się-dostaniesz bazową ilość danego plonu. Szczegóły opisane są w Instrukcji Gry Farmer Funduszy. Na wielkość plonów ma też wpływ ile w nie zainwestowałeś agrotalarów.
 • Dlaczego mam zablokowane Złote Talary?

  Blokada na Złote Talary jest włączana w przypadku, gdy istnieją podejrzenia o oszukiwaniu danego gracza. Jeżeli masz włączoną blokadę warto się z nami skontaktować w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ W SWOJĄ FARMĘ JUŻ DZIŚ

Farmer Funduszy Google Play
Farmer Funduszy App Store

ODWIEDŹ PLATFORMĘ TFI AGRO